Laden...

Völkl M6 Mantra 22/23

-13%
Beschikbaarheid: In voorraad
Nog %1 beschikbaar
v.a. € 699,00 Normale prijs € 799,95
Inclusief BTW

Zo kies je de juiste lengte ski's

In onderstaande tabel kan je voor het type ski en je kundigheid vinden hoeveel cm de lengte van de ski, moet afwijken van je eigen lengte.


Voorbeeld: Ben je beginner en wil je een freeride ski, neem dan een ski die 5 cm korter is dan je eigen lengte.

Type Ski

Beginner

Gevorderde

Expert

Race

-10 / -15

-5 / -10

0 / -5

Piste

-10 / -15

-5 / -10

0 / -5

Piste / All-Mountain

-5 / -10

0 / -5

0 / +5

All-Mountain / Freeride

-5

0

0 / +5

Freeride

-5

0

0 / +10

Powder

-5

0

0 / +10

Tour

-5 / -10

0 / -5

0 / +5

Freestyle

0 / -15

0 / -10

0 / -5

Bovenstaande tabel geeft je een advies over de lengte. Het volledige advies kan je vinden in onze snowhow

Product Passport
Ski Afmetingen 135-96-119
Radius 19m @ 184cm

Snel overzicht

De Völkl M6 Mantra is de zesde generatie van de beroemde Völkl Freeride legende. Dankzij de toevoeging van 3D Radius en op maat afgestemde titanal verstevigingen is deze ski nog veelzijdiger. De 96mm brede ski past zich gemakkelijk aan de meest uiteenlopende omstandigheden aan en is een perfecte keuze voor skiërs die onder alle omstandigheden tot het uiterste gaan. Als je het type persoon bent dat bereid is om bijna alle omstandigheden te omarmen en je wilt een ski waar je op het hoogste niveau op kunt vertrouwen, dan is de M6 Mantra de ski voor jou.

Details

Rocker Camber Small Rise

Ski's met rocker in de neus, voorspanning in het midden en een licht oplopende tail zijn zeer veelzijdig. De ski is makkelijk te draaien en door de camber onder de voet biedt de ski grip op hardere sneeuwsoorten. De tail loopt licht omhoog, het is echter geen volledige rocker. Dit zorgt voor een gebalanceerde combinatie van makkelijk draaien en slippend skiën zonder veel in te leveren op stabiliteit.


Woodcore
De kern bestaat uit specifiek geselecteerde houtsoorten die in verschillende samenstellingen tot een solide kern worden gelamineerd. Hierdoor hebben de ontwerpers controle over alle eigenschappen van de ski.


Tailored Titanal Frame
The size of the frames is tailored to the skier's height, skiing ability and power. This means that longer ski models have a higher titanal content for more stiffness, more direct power transmission and stronger dampening. The shorter the length, the lower the titanal content, which makes the ski more agile, so that smaller, lighter and less powerful skiers can use the full potential performance of the ski. In addition to the Tailored Titanal Frames, a second, thinner titanal layer is located in the binding area, which gives the ski the necessary strength, but also agility.


Directional Shape
In deze ski is de tip is zachter dan de tail. Hierdoor kun je gemakkelijk bochten in zetten terwijl de stijvere tail zorgt voor stabiliteit en controle bij het uitsturen van de bocht.


Triple Radius
Skis met een Triple Radius hebben verschillende radii in de uiteinde en in het midden van de ski. Een korte radius onder de binding zorgt voor een wendbare ski op harde sneeuw en een langere radius in tip en tail zorgt voor stabiel ski gedrag.


Carbon Tips
Tip material layup for high reliability/stability at the lighest possible weight.

Sidewall construction
Een kunststof laag die de gelaagde ski constructie aan de zijkant afsluit en stevigheid toevoegt. Ski’s met een Sidewall constructie zijn over het algemeen stabieler op snelheid, levendiger en duurzamer.

Technical Details Völkl M6 Mantra

Size163170177184191
Tip width(mm)135135135135135
Waist width(mm)9696969696
Tail width(mm)119119119119119
Radius - Sidecut(m)1416181921
Weight per ski(g)18401935207021502219