Voor optimale bescherming van je skischoenen bevelen wij aan om onderstaand product ook te
bestellen.
Weet je zeker dat je dit niet mee wilt bestellen?
Dit product is tijdelijk niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het product weer op voorraad is. Wij gebruiken je e-mailadres alleen om je eenmalig een voorraad notificatie te sturen.
De Thermarest MondoKing 3D biedt het hoogste niveau van comfort en ondersteuning. Met 11 cm premium schuim combineert deze ultra-comfortabele slaapmat een pluche next-to-skin gevoel met een 7.0 R-waarde om je warm en comfortabel te houden in elke omstandigheid of seizoen. De StrataCore-constructie zorgt voor een verheven driedimensionale vorm en kan gemakkelijk worden samengeperst om ruimte te besparen in je koffer of kast. Het extra comfortabele zelfopblazende matras is voorzien van het eenvoudig te gebruiken TwinLock-ventiel, waardoor de slaapmat drie keer zo snel opgeblazen en vijf keer zo snel weer leeg is. Zoals alle Therm-a-Rest matten wordt de MondoKing 3D geproduceerd in een fabriek binnen de afzetmarkt om de kwaliteit te waarborgen en de impact op het milieu te minimaliseren (in het geval van de Europese markt is dit in Ierland). De mat is voorzien van een handige opbergzak met ingebouwde pompzak.
In detail
Stabiel comfort: 10 cm gestabiliseerde loft biedt overal het comfort dat je gewend bent van thuis
StrataCore™ Construction: StrataCore maakt gebruik van een doorlopende laag thermisch schuim, genesteld tussen afwisselende ribbels van lucht en schuim, en zorgt voor een indrukwekkende warmte-gewichtsverhouding
Comfortabele stof: soepel stretch gebreide stof biedt luxe ademend vermogen en een pluche oppervlak
Ongelooflijk warm: schuimkern zorgt voor warmte het hele seizoen door, voor een geweldige nachtrust op elk moment
Gemakkelijk in te pakken: dankzij de StrataCore-constructie kan de mat gemakkelijk worden samengeperst en ingepakt
Geschikt voor partners: perfect te combineren met andere 3D matrassen
TwinLock™ ventiel: het TwinLock ventielsysteem maakt gebruik van twee ventielen, één voor het opblazen en één voor het leeglopen, waardoor het opzetten en afbreken van het kamp een fluitje van een cent is