Laden...

Salomon QST Echo 106 23/24

30%
Nog %1 beschikbaar
v.a. € 549,00 Normale prijs € 780,00
30%
Inclusief BTW

Welke lengte ski

Welke skilengte je nodig hebt hangt af van je niveau, gewicht, lengte, type ski en persoonlijke voorkeur. Onderstaande tabel is een richtlijn om de juiste lengte ski te bepalen op basis van type ski en niveau. Voor uitgebreid advies en meer tips verwijzen we je graag naar onze Snowhow

Product Passport
Ski Afmetingen 138-106-125
Radius 18m @ 173cm

Snel overzicht

De Salomon QST Echo 106 is de tour-specifieke toevoeging van de iconische QST-lijn. De QST Echo 106 bevat een karuba/populier kern gecombineerd met gewicht besparende basalt vezels en cork damplifier. Hiermee is de ski met een gewicht van 1760 gram per ski (181cm) het lichtste model uit de QST-lijn. Dit maakt het een levendige allrounder voor de backcountry en is perfect voor de freeriders die houden van lange tour tochten.

Details

Rocker Camber Rocker
De ski is makkelijk te draaien door zowel een omhoogstaande tip als tail. Door de camber onder de voet biedt het midden van de ski grip op hardere sneeuwsoorten. Ski’s met dit profiel worden graag vanuit een wat centralere houding geskied.

Woodcore
De kern bestaat uit specifiek geselecteerde houtsoorten die in verschillende samenstellingen tot een solide kern worden gelamineerd. Hierdoor hebben de ontwerpers controle over alle eigenschappen van de ski.

Sidewall Construction
Een kunststof laag die de gelaagde ski constructie aan de zijkant afsluit en stevigheid toevoegt. Ski’s met een Sidewall constructie zijn over het algemeen stabieler op snelheid, levendiger en duurzamer.

Technical details Salomon QST Echo 106
Size157165173181189
Tip width(mm)136137138139140
Waist width(mm)106106106106106
Tail width(mm)123124125126127
Radius - Sidecut(m)1617181920
Weight per ski(g)15301610170017601940