Helaas, dit product hebben we niet op voorraad
De G3 Minimist Universal skins zijn de meest compacte Nylon stijgvellen verkrijgbaar. De Minimist Universal bied duurzaamheid, veelzijdigheid en gebruiksgemak in een uitzonderlijk licht stijgvel.
Adhesive
G3 skins gebruiken een wat klassiekere Hot Melt “lijm” op de stijgvellen.
+ Sterke hechting op de ski.
+ Goed bruikbaar bij meerdere applicaties op een dag.
+ Functioneert goed bij lage temperaturen.
- Lastiger te verwijderen en in gebruik door de sterke plakkracht.
PFC Free
De coatings op alle G3 Nylon skins zijn vanaf seizoen 2020-2021 vrij van PFC.
Universal
Het G3 Universal materiaal is duurzaam en veelzijdig. Het biedt optimaal balans tussen grip, gemakkelijk glijden, een laag gewicht en slijtvastheid. 100% Nylon.
Tip & Tail Connection
De G3 Stijgvellen zijn voorzien van een innovatieve tip bevestiging met twee haakjes welke zich perfect aanpassen aan elke ski shape. De strap aan de tail zorgt voor een solide bevestiging welke makkelijk in maat te verstellen is.
Sizing
G3 Skins zijn gemaakt met een zo groot mogelijk size range. En zijn eenvoudig op maat te maken voor elke ski.
Quick Trim
Bij Alle G3 Stijgvellen wordt de G3 Trim tool meegeleverd welke het op maat maken van de stijgvellen zeer eenvoudig maakt.
| Seizoen | 2024-2025 |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Fit | Trim to Fit |