Taal
Verzendland
x
ATK

Freeraider 14 SL

€ 549,00
€ 499,00
ATK Crampons
Voeg crampons toe aan uw ATK-binding met extra korting.
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal

In het kort

De ATK Freeraider 14 SL is de ultieme keuze voor gewichtsbewuste freeriders en biedt een superlichte constructie zonder dat dit ten koste gaat van de krachtoverbrenging. Hij is ideaal voor lange beklimmingen en agressieve afdalingen en zorgt ervoor dat je de beste lijnen bereikt met genoeg energie over.

  • Krachtige prestaties ondanks het lichte gewicht
  • Geschikt voor mensen tussen 70-125kg

In detail

Easy Entry System
Dit systeem wordt gekenmerkt door een nieuw ontwerp van de voorbak. Een soepele instap die veilig is en gemakkelijk in te stappen is, beschikbaar op alle nieuwste modellen en effectief, zelfs als de zolen van je skischoen niet meer in de nieuwste staat zijn.

Cam Release Systeem
Het ATK Cam Release System® zit in de hiel van de bindingen gemonteerd voor het instappen van de schoen en de verticale ontgrendeling bij een val. Een speciaal ontworpen Cam profiel wordt door een voorgespannen veer in de richting van de hielpennen gedrukt: wanneer de step-in of een release door een val plaatsvindt, worden de pennen gedwongen door het Cam profiel te gaan dat een precieze weerstand biedt tegen het loslaten van de pennen, afhankelijk van de release waarde die is ingesteld op de binding.

  • Biedt de beste afdalingsprestaties op de markt, met een consistente en ongeëvenaarde reductie van boot-torsie.
  • Uiterst nauwkeurige release.
  • Biedt de gemakkelijkste step-in in de sector.
  • Compacte afmetingen en uitzonderlijk licht.

Elastic Response System
Ski's buigen door wanneer ze worden samengedrukt of tijdens het springen, dankzij het ATK Elastic Response System® glijdt het hielstuk naar achteren en herpositioneert het zichzelf op de originele positie zodra de kracht op de binding weer terug naar gemiddeld gaat.

  • Garandeert de natuurlijke flexibiliteit van ski's.
  • Verbeterd ontgrendelingsmechanisme bij valpartijen.
  • Vermindert de druk op de binding.

AP Brake System
Druk gewoon op het pedaal van de brake en draai aan het hielstuk om de brake te vergrendelen. Het mechanisme wordt geactiveerd door een simpele beweging, waardoor het gemakkelijk in gebruik is en betrouwbaar door het beperkte aantal onderdelen.

Magnetische Stijghulpen
Een ingenieus magneetsysteem zorgt voor eenvoudige bediening en stabilisatie van de stijghulpen.

  • Extreem licht en makkelijk te gebruiken stijghulpen.


 

Belangrijke details
Seizoen 2025-2026
Ski Binding bereik 7-14
Ski binding type Dynafit/touring
Compatibiliteit skischoenzool Tech only
Gebruik Allround Touring
Gewicht (per binding) 355g