Stock Clearance | Tot 60% korting op ski's, snowboards en splitboards van vorig seizoen
Kies uw locatie

Armada Antimatter 88 26/27

€ 549,95
€ 499,00
+ Gratis montage
Bindingen toevoegen
Maak een ski-set en profiteer van onze set-prijzen. De binding wordt gratis gemonteerd op de ski. Je kan je montagegegevens in de winkelmand of later via e-mail doorgeven.
Ski stokken
Voeg een skistok toe met een voordelige setprijs van minimaal 20% korting op de reguliere verkoopprijs.
Gratis Snowcountry Skitas
Gratis skitas bij aankoop van deze ski. Zolang de voorraad strekt.
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal
Showroom pickcode QR

Showroom pickcode

Scan met de pick-app

Eigenschappen

Niveau

Beginner
Licht gevorderd
Gevorderd
Vergevorderd
Expert

Persoonlijkheid

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Bochten

Kort
Midden
Lang

Grip

Weinig
←
•
→
Veel

Condities

Zacht
←
•
→
Hard
Belangrijke details
Seizoen 2026-2027
Niveau Gevorderd, Vergevorderd, Expert
Radius 17m @ 168cm
Ski Afmetingen 130-88-111

In het kort

De Armada AntiMatter 88 is een sportieve all-mountain ski voor gevorderde skiërs die vooral op de piste actief zijn, maar niet beperkt willen worden tot een traditionele frontside ski. Dankzij de combinatie van de Speed Metal Titanal-constructie en een moderne shape biedt de ski veel grip, stabiliteit en vertrouwen op hogere snelheden, terwijl hij verrassend wendbaar en speels blijft aanvoelen. De AntiMatter 88 voelt zich het meest thuis op harde pistes en in dagelijkse sneeuwcondities, waar hij uitnodigt tot dynamische bochten en een actieve rijstijl. Zoek je veel drijfvermogen in diepe sneeuw, dan zijn bredere modellen uit de AntiMatter-serie geschikter. Deze ski is ontwikkeld voor skiërs die krachtige pisteprestaties willen combineren met moderne all-mountain veelzijdigheid.

In detail

Poplar Core
Een kern van 100% populierenhout zorgt voor een ski die stabiel en voorspelbaar is, maar toch krachtig in alle sneeuwomstandigheden.

All-mountain Edge 2.1
Stevige staalkant aangepast op het ski type. De Allmountain 2.1 is een thermisch versterkte staalkant met perfecte balans tussen duurzaamheid en skigevoel.

AR100 Sidewall
Zijwand over de volledige lengte van 100% van de ski voor maximale torsiestijfheid en kantengrip.


 

Technische specificaties

Piste 130 88 111
Tip & Tail Rocker
Technische

Kenmerken

  1. Piste
    Shape

    Piste

    De shape van een pisteski is ontworpen voor geprepareerde pistes. De smallere vorm zorgt voor snelle kantwissels en nauwkeurig insturen, met de nadruk op grip en controle op harde sneeuw.

  2. Tip & Tail Rocker
    Profiel

    Tip & Tail Rocker

    Een Tip & Tail Rocker-profiel heeft een eerder oplopende tip en tail met camber onder de voet. Dit maakt de ski makkelijker te draaien en vergroot de veelzijdigheid in zachte en wisselende sneeuw.

  3. Woodcore
    Ski core

    Woodcore

    Zorgt voor een natuurlijke combinatie van demping, veerkracht en ondersteuning. De ski voelt daardoor voorspelbaar en uitgebalanceerd aan in verschillende omstandigheden.

  4. Directional
    Ski outline

    Directional

    Heeft een langere en doorgaans bredere tip dan tail, met de sidecut verder naar achteren geplaatst. Hierdoor is de shape duidelijk gericht op vooruit skiën en biedt hij meer ondersteuning en richting bij het insturen en uitkomen van de bocht.

  5. Full Sidewall
    Side wall

    Full Sidewall

    Gebruikt een verticale sidewall langs vrijwel de volledige lengte van de ski. Dit zorgt voor een directe overdracht van kracht naar de staalkanten en wordt vooral toegepast bij ski’s waarbij precisie, kantengrip en ondersteuning belangrijk zijn.

  6. Carbon
    Core Tech

    Carbon

    Lichte versterking van carbon die extra stijfheid en een directere respons kan geven zonder veel gewicht toe te voegen. Hierdoor kan de ski licht blijven en toch voldoende ondersteuning bieden, waarbij het effect sterk afhangt van de hoeveelheid en plaatsing van het carbon.

  7. Medium
    Flex

    Medium

    Biedt een goede balans tussen makkelijk buigen en voldoende ondersteuning. Hierdoor blijft de ski toegankelijk bij rustig skiën, maar geeft hij ook meer stabiliteit en controle wanneer tempo en belasting toenemen.

  8. Midden
    Radius

    Midden

    Met een radius van 17m @ 168cm biedt deze ski een goede balans tussen makkelijk insturen en rust op snelheid. Hij voelt voorspelbaar in korte tot middellange bochten en blijft stabiel wanneer het tempo toeneemt.

Maattabel

Armada Antimatter 88

Size160168176184
Tip width(mm)128130131132
Waist width(mm)88888888
Tail width(mm)110111112113.4
Radius - Sidecut(m)16.216.717.217.7
Weight per ski(g)1450157516751800