Stock Clearance | Tot 60% korting op ski's, snowboards en splitboards van vorig seizoen
Kies uw locatie

Stereo Wolf MK 5 26/27

€ 1.050,00
+ Gratis montage
Bindingen toevoegen
Maak een ski-set en profiteer van onze set-prijzen. De binding wordt gratis gemonteerd op de ski. Je kan je montagegegevens in de winkelmand of later via e-mail doorgeven.
Ski stokken
Voeg een skistok toe met een voordelige setprijs van minimaal 20% korting op de reguliere verkoopprijs.
Gratis Snowcountry Skitas
Gratis skitas bij aankoop van deze ski. Zolang de voorraad strekt.
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal
Showroom pickcode QR

Showroom pickcode

Scan met de pick-app

Eigenschappen

Niveau

Beginner
Licht gevorderd
Gevorderd
Vergevorderd
Expert

Persoonlijkheid

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Bochten

Kort
Midden
Lang
Belangrijke details
Seizoen 2026-2027
Niveau Gevorderd, Vergevorderd, Expert
Radius 19.5m @ 183cm
Ski Afmetingen 135-107-125

In het kort

De Stereo Wolf MK 5 is een toerski ontwikkeld voor skiërs die betrouwbare prestaties in de backcountry zoeken. Dankzij extra drijfvermogen skiet hij moeiteloos in verse, onaangeroerde sneeuw, terwijl de doordachte constructie stabiliteit biedt wanneer de omstandigheden wisselender zijn. Ontworpen om efficiëntie tijdens het klimmen te combineren met betrouwbare controle bij de afdaling, is de Wolf een solide keuze voor wie buiten de pistes het gebergte wil verkennen.

 

In detail

Rocker Camber Rocker
De ski is makkelijk te draaien door zowel een omhoogstaande tip als tail. Door de camber onder de voet biedt het midden van de ski grip op hardere sneeuwsoorten. Ski’s met dit profiel worden graag vanuit een wat centralere houding geskied.


Ultralicht houten kern
Een woodcore die populierenhout en carubahout combineert, zorgt voor een levendige en lichte ski.


Carbon Tech
Koolstofvezels zijn geïntegreerd in de ski als een lichtgewicht, duurzame versterking. Het vezelnetwerk verhoogt de torsiestijfheid terwijl de uitgebalanceerde flex behouden blijft, wat de precisie en algehele prestaties op sneeuw verbetert.


Triax glasvezel
Glasvezel is een lichtgewicht en sterk materiaal. Het is in drie richtingen geweven (in de lengte en diagonaal), waardoor de ski een precieze flex en torsiestijfheid krijgt.


Sandwich Construction
Deze traditionele skiconstructie stapelt meerdere lagen materiaal, zoals houtkernen, Titanal en/of laminaten, in een horizontale 'sandwich'. Deze methode verbetert de torsiestijfheid en zorgt voor precieze flexpatronen, wat zich vertaalt in superieure kantencontrole en krachtoverbrenging voor technischer skiën.


Semi-Cap Construction
Semi-capconstructie combineert de duurzaamheid van een cap-ontwerp met de prestatievoordelen van een sidewall-ontwerp. Het beschermt het topsheet van de ski tegen beschadeging en behoudt tegelijkertijd de kantengrip en torsiestijfheid, wat zorgt voor een balans tussen duurzaamheid en prestaties.


Sintered Base
Deze basis is opgebouwd uit samengeperst polyethyleenpoeder voor een verbeterde waxabsorptie. Dit zorgt voor betere glijprestaties, hoge duurzaamheid en langdurige betrouwbaarheid op sneeuw.


Technische specificaties

Freeride 135 107 125
Tip & Tail Rocker
Technische

Kenmerken

  1. Freeride
    Shape

    Freeride

    De shape van een freerideski is ontworpen voor gebruik buiten de piste. De bredere vorm biedt meer drijfvermogen in zachte en diepe sneeuw en helpt de ski stabiel en gecontroleerd te blijven in wisselende sneeuwcondities.

  2. Tip & Tail Rocker
    Profiel

    Tip & Tail Rocker

    Een Tip & Tail Rocker-profiel heeft een eerder oplopende tip en tail met camber onder de voet. Dit maakt de ski makkelijker te draaien en vergroot de veelzijdigheid in zachte en wisselende sneeuw.

  3. Medium
    Flex

    Medium

    Biedt een goede balans tussen makkelijk buigen en voldoende ondersteuning. Hierdoor blijft de ski toegankelijk bij rustig skiën, maar geeft hij ook meer stabiliteit en controle wanneer tempo en belasting toenemen.

  4. Lang
    Radius

    Lang

    Met een radius van 19.5m @ 183cm is deze ski gericht op ruime bochten en meer stabiliteit bij hogere snelheid. Voor korte bochten is meer input nodig om de ski sterker op de kant te zetten en sneller van richting te laten veranderen.

Maattabel

Technical Details Stereo Wolf MK 5

Size179183188
Tip width(mm)134135137
Waist width(mm)105107108
Tail width(mm)123125126
Radius - Sidecut(m)19.319.520
Weight per ski(g)164017001770