Kies uw locatie
Zomer Sale! Tot 40% korting | Resterend >>>

Leki Copper 3D Pro

€ 124,95
€ 99,00
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal
Showroom pickcode QR

Showroom pickcode

Scan met de pick-app

In het kort

De Leki Copper 3D Pro handschoen is gemaakt van 100% geitenleer, wat zorgt voor soepelheid en draagcomfort. Dankzij de PrimaLoft® Gold isolatie is deze handschoen uitermate geschikt voor koude weersomstandigheden en winterse activiteiten zoals freeriden.

De handschoen is waterafstotend, ademend en voorzien van een Micro Bemberg voering voor extra comfort. De neopreen manchet sluit goed aan rond de pols en voorkomt koude dat er koude lucht in komt. Siliconen gripzones in de handpalm bieden optimale controle, terwijl de de handschoen compatibel is met het Trigger System, dat meer controle biedt door de directe verbinding met de skistok en snel in- en uitklikken mogelijk maakt en is voorzien van veiligheidsrelease.

In detail

Leki Trigger Systeem - Meer controle, comfort en veiligheid



Het Trigger systeem van Leki creëert een directe verbinding tussen je handschoen en skistok. Je klikt snel in en uit, zonder losse lus. Bij een val kan de strap automatisch loslaten, wat het risico op blessures vermindert. De directe koppeling geeft een nauwkeuriger gevoel in je stokken en maakt elke beweging efficiënter. Alle alpine Trigger-handschoenen en stokken zijn onderling compatibel en dus eenvoudig in gebruik.

Perfecte combinatie: Leki Trigger S Handschoenen & Skistokken
De Leki handschoenen met het innovatieve Trigger systeem zijn perfect te combineren met de Leki skistokken met hetzelfde systeem. Samen zorgen ze voor maximale veiligheid, comfort en gebruiksgemak op de piste. Bovendien profiteer je bij aankoop als set van een speciale bundelprijs.


Belangrijke details
Type 5 Vingers
Gebruiksintentie Skiën, Allround
Buitenkant materiaal Leer
Binnenkant materiaal Polyester
Isolatie materiaal Synthetisch
Gore-Tex Nee
Kenmerken Siliconen grip print