Stock Clearance | Tot 60% korting op ski's, snowboards en splitboards van vorig seizoen
Kies uw locatie

Faction Prodigy 3 25/26

€ 699,00
€ 449,00
+ Gratis montage
Bindingen toevoegen
Maak een ski-set en profiteer van onze set-prijzen. De binding wordt gratis gemonteerd op de ski. Je kan je montagegegevens in de winkelmand of later via e-mail doorgeven.
Ski stokken
Voeg een skistok toe met een voordelige setprijs van minimaal 20% korting op de reguliere verkoopprijs.
50% korting op een Snowcountry Skibag
De skibag is gemaakt van extra sterk en waterdicht materiaal om je ski's optimaal te beschermen. Kies de gewenste maat om de tas aan je winkelmandje toe te voegen. Zolang de voorraad strekt.
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal
Showroom pickcode QR

Showroom pickcode

Scan met de pick-app

Eigenschappen

Niveau

Beginner
Licht gevorderd
Gevorderd
Vergevorderd
Expert

Persoonlijkheid

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Bochten

Kort
Midden
Lang

Grip

Weinig
←
•
→
Veel

Condities

Zacht
←
•
→
Hard
Belangrijke details
Seizoen 2025-2026
Niveau Gevorderd, Vergevorderd, Expert
Radius 20m @ 184cm
Ski Afmetingen 133-106-125
Freestyle Intended Use All-Mountain Freestyle

In het kort

De Faction Prodigy 3 is een speelse all-mountain ski die is ontworpen om elke omstandigheid aan te kunnen die de berg naar je toe gooit. Met een taille van 106 mm levert hij prima prestaties op hardpack en blinkt hij vooral uit in zachte sneeuw. De Elliptical Sidecut en het rocker/camber profiel zorgen voor een intuïtieve besturing, waardoor je soepel kunt overgaan van carven naar buttering. De Prodigy 3 is gebouwd met duurzaamheid en balans in gedachten en is de keuze bij uitstek voor skiërs die op zoek zijn naar progressie, creativiteit en plezier op de hele berg.

In detail

Rocker Camber Rocker
De ski is makkelijk te draaien door zowel een omhoogstaande tip als tail. Door de camber onder de voet biedt het midden van de ski grip op hardere sneeuwsoorten. Ski’s met dit profiel worden graag vanuit een wat centralere houding geskied.

Poplar Core
Populier is een lichtgewicht, duurzaam zachthout dat bekend staat om zijn flex, pop en trillingsabsorptie. Het wordt uitsluitend gebruikt in deze skikern, verbetert de prestaties en biedt torsiestabiliteit voor indrukwekkende grip op de afdaling.

XL 2.5mm Edges
Extra dikke staalkanten om ervoor te zorgen dat de ski's meer misbruik aan kunnen en langer meegaan.

Directional Twin
Een smallere tail dan de tip die zorgt voor ultieme downhill prestaties. De Twin-tip in de tail stimuleert speelsheid en een freestyle houding, waardoor switch skiën geen enkel probleem is.

Elliptische sidecut
De Elliptical Sidecut bestaat uit een langere radius onder de voet en kortere radii in de tip en tail van de ski. De lange radius onder de voet zorgt voor sneller en gemakkelijker pivoteren, terwijl een kortere radius in de tip en tail resulteert in het gemakkelijker initiëren van bochten. Deze sidecut maakt een grote verscheidenheid aan bochtenlengtes, hoeken en montageposities mogelijk.

Sidewall Constructie
Een duurzame PU-zijwand sluit de gelaagde skiopbouw af en beschermt deze tegen invloeden van buitenaf. Tegelijkertijd versterkt de sidewall de constructie en zorgt deze voor een efficiëntere krachtoverdracht naar de kanten. Dit resulteert in meer grip, betere stabiliteit op snelheid en een nauwkeuriger stuurgedrag. Daarnaast verhoogt de sidewall de duurzaamheid en weerstand tegen stoten voor langdurige prestaties.

Faction Montagepunt advies
Het Faction Collective-montagepuntadvies: een verschil in montagepositie kan je ski-ervaring enorm verbeteren

Newschool +3cm: je hunkert naar een speelse ski voor twin-tip-geïnspireerd rijden.

Progressive +1,5: geweldige veelzijdigheid, carven & slashen, het beste van twee werelden.

Classic biedt optimale carve-eigenschappen en flotatie in diepe sneeuw.


Technische specificaties

Freestyle 133 106 125
Tip & Tail Rocker
Technische

Kenmerken

  1. Freestyle
    Shape

    Freestyle

    De shape van een freestyleski is ontworpen voor tricks, sprongen en creatief gebruik van het terrein. De vorm houdt de ski wendbaar en makkelijk te sturen en ondersteunt switch skiën en gebruik in het park.

  2. Tip & Tail Rocker
    Profiel

    Tip & Tail Rocker

    Een Tip & Tail Rocker-profiel heeft een eerder oplopende tip en tail met camber onder de voet. Dit maakt de ski makkelijker te draaien en vergroot de veelzijdigheid in zachte en wisselende sneeuw.

  3. Woodcore
    Ski core

    Woodcore

    Zorgt voor een natuurlijke combinatie van demping, veerkracht en ondersteuning. De ski voelt daardoor voorspelbaar en uitgebalanceerd aan in verschillende omstandigheden.

  4. Full Sidewall
    Side wall

    Full Sidewall

    Gebruikt een verticale sidewall langs vrijwel de volledige lengte van de ski. Dit zorgt voor een directe overdracht van kracht naar de staalkanten en wordt vooral toegepast bij ski’s waarbij precisie, kantengrip en ondersteuning belangrijk zijn.

  5. Medium
    Flex

    Medium

    Biedt een goede balans tussen makkelijk buigen en voldoende ondersteuning. Hierdoor blijft de ski toegankelijk bij rustig skiën, maar geeft hij ook meer stabiliteit en controle wanneer tempo en belasting toenemen.

  6. Midden
    Radius

    Midden

    Met een radius van 20m @ 184cm biedt deze ski een goede balans tussen makkelijk insturen en rust op snelheid. Hij voelt voorspelbaar in korte tot middellange bochten en blijft stabiel wanneer het tempo toeneemt.

Maattabel

Technical Details Faction Prodigy 3

Size164172178184190
Tip width(mm)133133133133133
Waist width(mm)106106106106106
Tail width(mm)125125125125125
Radius - Sidecut(m)1517192022
Weight per ski(g)17501910197021002200