Stock Clearance | Tot 60% korting op ski's, snowboards en splitboards van vorig seizoen
Kies uw locatie

DPS Pisteworks 89 26/27

€ 1.995,00
+ Gratis montage
Bindingen toevoegen
Maak een ski-set en profiteer van onze set-prijzen. De binding wordt gratis gemonteerd op de ski. Je kan je montagegegevens in de winkelmand of later via e-mail doorgeven.
Ski stokken
Voeg een skistok toe met een voordelige setprijs van minimaal 20% korting op de reguliere verkoopprijs.
Gratis Snowcountry Skitas
Gratis skitas bij aankoop van deze ski. Zolang de voorraad strekt.
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal
Showroom pickcode QR

Showroom pickcode

Scan met de pick-app

Eigenschappen

Niveau

Beginner
Licht gevorderd
Gevorderd
Vergevorderd
Expert

Persoonlijkheid

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Bochten

Kort
Midden
Lang

Grip

Weinig
←
•
→
Veel

Condities

Zacht
←
•
→
Hard
Belangrijke details
Seizoen 2026-2027
Niveau Gevorderd, Vergevorderd, Expert
Radius 16m @ 178cm
Ski Afmetingen 125-89-113
Country of origin US

In het kort

De DPS Pisteworks 89 is een allround resorts ski voor skiërs die graag strak carven, maar niet vast willen zitten aan één vaste bochtstijl. Op de piste voelt hij het best: veel grip, veel energie en het liefst korte tot middellange bochten. Tegelijk blijft hij ontspannen en vergevingsgezind genoeg om er de hele dag plezier mee te hebben. Zodra de piste hobbelig wordt of je wat creatiever wilt skiën, laat de 89 makkelijk los voor slashes en smeers, om daarna net zo eenvoudig weer terug op de kant te pakken. Kortom: een pistegerichte ski met een speelse, expressieve feel.

In detail


Full Camber met Tip Rocker
Skis met camber en tip rocker combineren een traditionele camber onder de voet met een oplopende tip. Dit zorgt ervoor dat ze bijzonder eenvoudig insturen; de ski pakt snel en soepel de bocht zonder veel inspanning van de skiër. Daarnaast zijn deze skis vergevingsgezind: ze happen minder snel en corrigeren makkelijk bij kleine stuurfoutjes, waardoor ze comfortabel en betrouwbaar aanvoelen, ook in wisselende pistecondities.

Woodcore
De kern bestaat uit specifiek geselecteerde houtsoorten die in verschillende samenstellingen tot een solide kern worden gelamineerd. Hierdoor hebben de ontwerpers controle over alle eigenschappen van de ski.

Versterking met koolstof
Twee volledige lagen multidirectionele koolstofvezel, in combinatie met een Carbon Power Plate onder de binding, zorgen voor uitzonderlijke kracht, stabiliteit en reactievermogen met nauwkeurige energieoverdracht en consistente prestaties op harde of snelle sneeuw.

Phantom Glide Applied
Deze ski is voorzien van de DPS Phantom Glide-behandeling, een permanente oplossing die traditioneel waxen overbodig maakt. Dankzij deze behandeling profiteer je van consistente glijeigenschappen bij alle sneeuwtemperaturen, het hele seizoen door. Phantom Glide is onderhoudsarm: zelfs na een base grind blijft de werking intact. Daarnaast is het een duurzame keuze, want het voorkomt de milieuschade die traditionele waxen veroorzaken. Kortom: direct klaar voor gebruik, met uitstekende prestaties én met respect voor het milieu.

Sidewall Constructie
Een duurzame PU-zijwand sluit de gelaagde skiopbouw af en beschermt deze tegen invloeden van buitenaf. Tegelijkertijd versterkt de sidewall de constructie en zorgt deze voor een efficiëntere krachtoverdracht naar de kanten. Dit resulteert in meer grip, betere stabiliteit op snelheid en een nauwkeuriger stuurgedrag. Daarnaast verhoogt de sidewall de duurzaamheid en weerstand tegen stoten voor langdurige prestaties.


 

Technische specificaties

Piste 125 89 113
Tip Rocker
Technische

Kenmerken

  1. Piste
    Shape

    Piste

    De shape van een pisteski is ontworpen voor geprepareerde pistes. De smallere vorm zorgt voor snelle kantwissels en nauwkeurig insturen, met de nadruk op grip en controle op harde sneeuw.

  2. Tip Rocker
    Profiel

    Tip Rocker

    Een Tip Rocker-profiel heeft een eerder oplopende tip in combinatie met camber onder de voet en meer traditioneel contact richting de tail. Hierdoor stuurt de ski makkelijker in, terwijl grip en stabiliteit op harde sneeuw goed behouden blijven.

  3. Performance Woodcore
    Ski core

    Performance Woodcore

    Ontwikkeld voor meer ondersteuning, precisie en stabiliteit. Dit geeft de ski een directer en krachtiger karakter, vooral bij hogere snelheid en technisch skiën.

  4. Directional
    Ski outline

    Directional

    Heeft een langere en doorgaans bredere tip dan tail, met de sidecut verder naar achteren geplaatst. Hierdoor is de shape duidelijk gericht op vooruit skiën en biedt hij meer ondersteuning en richting bij het insturen en uitkomen van de bocht.

  5. Carbon
    Core Tech

    Carbon

    Lichte versterking van carbon die extra stijfheid en een directere respons kan geven zonder veel gewicht toe te voegen. Hierdoor kan de ski licht blijven en toch voldoende ondersteuning bieden, waarbij het effect sterk afhangt van de hoeveelheid en plaatsing van het carbon.

  6. Medium
    Flex

    Medium

    Biedt een goede balans tussen makkelijk buigen en voldoende ondersteuning. Hierdoor blijft de ski toegankelijk bij rustig skiën, maar geeft hij ook meer stabiliteit en controle wanneer tempo en belasting toenemen.

  7. Midden
    Radius

    Midden

    Met een radius van 16m @ 178cm biedt deze ski een goede balans tussen makkelijk insturen en rust op snelheid. Hij voelt voorspelbaar in korte tot middellange bochten en blijft stabiel wanneer het tempo toeneemt.

Maattabel

Technical Details DPS Pisteworks 89

Size160165171178
Tip width(mm)123124125126
Waist width(mm)89898998
Tail width(mm)111112113114
Radius - Sidecut(m)16161616
Weight per ski(g)148015716951790