Helaas, dit product hebben we niet op voorraad
Showroom pickcode
Scan met de pick-app
| Seizoen | 2024-2025 |
|---|---|
| Niveau | Gevorderd, Vergevorderd |
| Radius | 18m @ 177 |
| Ski Afmetingen | 125-96-119 |
De K2 Omen Team is de directe opvolger van de geliefde Poacher en ontworpen voor gevorderde freestylers die serieuze prestaties willen leveren in het park en daarbuiten. Met een stabiele basis onder de voet, responsieve flex en twin-tip design is deze ski ideaal voor switch skiën, rails en grote sprongen. De constructie is licht en duurzaam, waardoor je met vertrouwen nieuwe tricks kunt inzetten. Of je nu je stijl perfectioneert in het park of speels de hele berg gebruikt, de Omen Team is er klaar voor.
Rocker Camber Rocker
De ski is makkelijk te draaien door zowel een omhoogstaande tip als tail. Door de camber onder de voet biedt het midden van de ski grip op hardere sneeuwsoorten. Ski’s met dit profiel worden graag vanuit een wat centralere houding geskied.
Woodcore
De kern bestaat uit specifiek geselecteerde houtsoorten die in verschillende samenstellingen tot een solide kern worden gelamineerd. Hierdoor hebben de ontwerpers controle over alle eigenschappen van de ski.
Carbon Boost

In de lengte geplaatste carbon stringers zorgen voor een levendige ski met extra pop.

Triaxial Braid
De Triaxial Braid is een proces waarbij stroken glasvezel rond een gefreesde kern worden samengevoegd voor torsiesterkte, terwijl de flexpatronen die inherent zijn aan een ski met een houten kern behouden blijven.
125
96
119
De shape van een freestyleski is ontworpen voor tricks, sprongen en creatief gebruik van het terrein. Met 96 mm onder de voet blijft de ski wendbaar en direct te sturen, met een vorm die goed past bij switch skiën en gebruik in het park.
Een Tip & Tail Rocker-profiel heeft een eerder oplopende tip en tail met camber onder de voet. Dit maakt de ski makkelijker te draaien en vergroot de veelzijdigheid in zachte en wisselende sneeuw.
Biedt een goede balans tussen makkelijk buigen en voldoende ondersteuning. Hierdoor blijft de ski toegankelijk bij rustig skiën, maar geeft hij ook meer stabiliteit en controle wanneer tempo en belasting toenemen.
Met een radius van 18m @ 177 stuurt deze ski makkelijk korte bochten in en komt hij snel op de kant. Dit vraagt relatief weinig input, maar op hogere snelheid kan de ski wat meer aandacht vragen om rustig en stabiel te blijven.
Technical details Omen Team
| Size | 163 | 170 | 177 | 184 | 189 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tip width(mm) | x | x | 125 | x | x |
| Waist width(mm) | x | x | 96 | x | x |
| Tail width(mm) | x | x | 119 | x | x |
| Radius - Sidecut(m) | x | x | 18 | x | x |
| Weight per ski(g) | x | x | x | x | x |