Atomic
Strive 13 GW R
€ 279,99
€ 249,00
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal
In het kort

De Atomic Strive 13 GW R binding is verstelbaar is voor zoollengtes van 257 mm tot 380 mm, waardoor hij compatibel is met een groot aantal schoenmaten. Het low-profile ontwerp van de binding zorgt voor een goede controle en krachtoverbrenging, terwijl de GripWalk compatibiliteit zorgt voor extra comfort en veiligheid.

In detail

Strive R binding

LDN Toe
Dit teenstuk heeft een ultralaag zwaartepunt dat wordt benadrukt door een extra breed pedaal en een neutrale stand, zodat je het terrein voelt en je ski's onder controle hebt. Een superbreed teenpedaal (>60 mm) zorgt voor de beste zijdelingse krachtoverbrenging van skiër naar ski.

Chassis met laag profiel
Het lage profiel van de binding zorgt voor betere krachtoverbrenging.

Glasvezel PA
Gemaakt van een speciale soort plastic, versterkt met glasvezel, waardoor de bindingen lichter en duurzamer zijn en meer tolerantie hebben op ski's.

Tool-less lengteverstelling
De Strive R binding heeft een tool-less lengteverstelling, waardoor de schoenmaat snel en moeiteloos kan worden aangepast zonder schoevendraaiers of ander gereedschap. Dit zorgt voor snelle en precieze verstelling. Ideaal voor de skiërs die hun skis delen en verschillende maten hebben of voor de skiër die (nog) niet aan één schoenmaat gebonden zijn.

Gripwalk compatible
De binding is Gripwalk compatible en past zich automatisch aan zowel Alpine als GripWalk boots aan, zodat je kunt genieten van loopcomfort zonder afbreuk te doen aan krachtoverbrenging en precieze binding release.

Belangrijke details
Seizoen 2025-2026
Ski Binding bereik 5-13
Ski binding type alpine/normal
Compatibiliteit skischoenzool Alpine, Grip Walk
Gebruik Alpine, Freeride
Gewicht (per binding) 1199g