Stock Clearance | Tot 60% korting op ski's, snowboards en splitboards van vorig seizoen
Kies uw locatie

Rossignol Experience 82 TI + SPX14 Konect 23/24

Helaas, dit product hebben we niet op voorraad

Dit product is momenteel niet in voorraad of niet meer leverbaar. Neem contact op met onze klantenservice voor een alternatief.
Naar de klantenservice
Showroom pickcode QR

Showroom pickcode

Scan met de pick-app

Eigenschappen

Niveau

Beginner
Licht gevorderd
Gevorderd
Vergevorderd
Expert

Persoonlijkheid

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Bochten

Kort
Midden
Lang
Belangrijke details
Seizoen 2023-2024
Niveau Gevorderd, Vergevorderd
Radius 16m @ 176cm
Ski Afmetingen 127-82-115

In het kort

De Rossignol Experience 82 Ti is een veelzijdige ski die prestaties en gebruiksgemak combineert. Hij heeft een lichtgewicht constructie met een mix van carbon en titanium voor goede stabiliteit en krachtoverbrenging. Met een taillebreedte van 82 mm biedt hij een goede balans tussen wendbaarheid op geprepareerde pistes en stabiliteit in zachtere sneeuw, waardoor hij een betrouwbare keuze is voor gemiddelde tot gevorderde skiërs.

In detail

Rocker Camber Small Rise
Ski's met rocker in de neus, voorspanning in het midden en een licht oplopende tail zijn zeer veelzijdig. De ski is makkelijk te draaien en door de camber onder de voet biedt de ski grip op hardere sneeuwsoorten. De tail loopt licht omhoog, het is echter geen volledige rocker. Dit zorgt voor een gebalanceerde combinatie van makkelijk draaien en slippend skiën zonder veel in te leveren op stabiliteit.


Woodcore
De kern bestaat uit specifiek geselecteerde houtsoorten die in verschillende samenstellingen tot een solide kern worden gelamineerd. Hierdoor hebben de ontwerpers controle over alle eigenschappen van de ski.


Titanal
Titanal is een hoogwaardige aluminiumlegering die de ski meer sterkte, torsiestijfheid en stabiliteit geeft. Door de constructie te versterken, verbetert het de grip op de kanten en de krachtoverdracht tijdens het skiën. Daarnaast vermindert Titanal trillingen bij hogere snelheden, wat resulteert in een soepelere, nauwkeurigere en beter gecontroleerde ski-ervaring, vooral op harde sneeuw en tijdens krachtige bochten.


Sidewall Constructie
Een duurzame PU-zijwand sluit de gelaagde skiopbouw af en beschermt deze tegen invloeden van buitenaf. Tegelijkertijd versterkt de sidewall de constructie en zorgt deze voor een efficiëntere krachtoverdracht naar de kanten. Dit resulteert in meer grip, betere stabiliteit op snelheid en een nauwkeuriger stuurgedrag. Daarnaast verhoogt de sidewall de duurzaamheid en weerstand tegen stoten voor langdurige prestaties.


Technische specificaties

All mountain 127 82 115
Technische

Kenmerken

  1. All mountain
    Shape

    All mountain

    De shape van een All Mountain ski is ontworpen voor veelzijdig gebruik op en naast de piste. De ski biedt meer ondersteuning in zachte en wisselende sneeuw dan een typische pisteski, terwijl hij wendbaar en nauwkeurig genoeg blijft voor gebruik op geprepareerde pistes.

  2. Medium
    Flex

    Medium

    Biedt een goede balans tussen makkelijk buigen en voldoende ondersteuning. Hierdoor blijft de ski toegankelijk bij rustig skiën, maar geeft hij ook meer stabiliteit en controle wanneer tempo en belasting toenemen.

  3. Midden
    Radius

    Midden

    Met een radius van 16m @ 176cm biedt deze ski een goede balans tussen makkelijk insturen en rust op snelheid. Hij voelt voorspelbaar in korte tot middellange bochten en blijft stabiel wanneer het tempo toeneemt.

Maattabel

Technical Details Rossignol Experience 82 TI

Size160168176184
Tip width(mm)127127127127
Waist width(mm)82828282
Tail width(mm)115115115115
Radius - Sidecut(m)13141617
Weight per ski(g)1800185019502050