Normale pakketten en ski's & snowboards t/m 170cm: voor 22:00 besteld = volgende dag in huis*. Bezorging maandag t/m zaterdag met PostNL.
Ski's en snowboards langer dan 170cm: voor 16:00 besteld = volgende werkdag in huis*. Bezorging maandag t/m vrijdag met UPS en DHL.
Zaterdag
Normale pakketten en ski's & snowboards t/m 170cm: voor 16:00 besteld = maandag in huis*. Bezorging maandag t/m zaterdag met PostNL.
Ski's en snowboards langer dan 170cm: op zaterdag besteld = dinsdag in huis*. Bezorging maandag t/m vrijdag met UPS en DHL.
Zondag
Bestellingen die op zondag worden geplaatst worden op maandag verzonden.
Extra bezorgopties:
Pakketpunt. Pakketjes t/m 170cm kun je kosteloos laten bezorgen op een pakketpunt van PostNL, UPS of DHL.
Avondlevering. Pakketjes t/m 170cm kun je de volgende werkdag laten bezorgen tussen 18:00 en 22:00. Alleen beschikbaar in NL.
Zondaglevering. Bezorging op zondag is mogelijk voor pakketten t/m 170cm via PostNL. Uiterlijke besteltijd is zaterdag 17:00. Alleen beschikbaar in NL.
Express levering. UPS Express Saver garandeert levering op de volgende werkdag. UPS Express garandeert levering de volgende werkdag voor 12:00. DHL Express levert in 1 werkdag, leverdatum is niet gegarandeerd. Bestelling dient geplaatst te worden op werkdagen voor 16:00 en levering vindt alleen plaats op werkdagen.
* De kleine lettertjes
Voor de standaard bezorging zijn wij afhankelijk van onze transportpartners. Wij kunnen daarom geen 100% garantie afgeven over de bezorgdag. Onze ervaring is dat het pakket in 95% van de gevallen op de aangegeven dag wordt bezorgd in Nederland en België (UPS Standard, DHL en PostNL).
Bestellingen die op zondag worden geplaatst worden op maandag verzonden.
Bestel je ski’s inclusief bindingen die gemonteerd moeten worden dan doen wij er alles aan je ski's nog dezelfde dag te monteren. In zeldzame gevallen kan de verzending 1-2 werkdagen langer duren, afhankelijk van de drukte. Drukke periodes zijn bijvoorbeeld maandagen, Black Friday, de week voor de kerstvakantie en de week voor de voorjaarsvakantie. Heb je veel haast? Neem dan even contact met ons op!
Plaats je een bestelling voor meerdere producten met verschillende levertijdindicaties dan geldt de levertijdindicatie van het product met de langste levertijd.
Heb je gekozen voor een UPS Express (Saver) zending en is er niet op tijd geleverd dan vergoeden wij de verzendkosten. Let op, bestellingen geplaatst tussen 1 november en 31 december zijn uitgesloten van deze bezorggarantie.
Er wordt niet bezorgd of verzonden op nationale feestdagen.
Hieronder zie je een overzicht van de levertijden in de rest van Europa. In het geval van een buitengebied zoals een afgelegen skidorp moet je er in sommige gevallen 1-2 werkdagen bij optellen. Voor een precieze levertijdindicatie kun je gebruik maken van de UPS Calculator of DHL Calculator. Gebruik als afzendadres: Amersfoort - 3824 - Nederland.
Voor optimale bescherming van je skischoenen bevelen wij aan om onderstaand product ook te
bestellen.
Weet je zeker dat je dit niet mee wilt bestellen?
Dit product is tijdelijk niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten je weten wanneer het product weer op voorraad is. Wij gebruiken je e-mailadres alleen om je eenmalig een voorraad notificatie te sturen.
De NOW Rebel is de perfecte freestyle binding voor de intermediate park rider. Niet te stijf voor comfortabel rijden in het park en niet te zacht om serieus gas te geven op de pistes. Deze binding is comfortabel, betaalbaar en de NOW Skatetech geeft hem net dat beetje extra voor extra vrijheid tijdens het carven.
In detail
PERFORMANCE
De binding bestaat uit een Hangar 2.0 Baseplate die bestaat uit 30% glasvezel. Hoe hoger het percentage glasvezel, hoe hoger de stijfheid van de binding.
De Freestyle Highback is een symmetrisch highback met een medium flex. Door het grote oppervlakte krijg je veel ondersteuning om je tricks te stompen en heb je minder snel last van verzuurde kuiten.
Baseplate: Hanger 2.0 is Nylon with 30% Glass Fiber
Heelcup: Glass Fiber
Highback: Women's Freestyle Highback
COMFORT
De ASYM S-SENSE Strap is ontworpen om zo minimalistisch als mogelijk te zijn. Dankzij de super lichte en vormbare constructie past de strap zich makkelijk aan naar elke boot en elimineert hij alle drukpunten.
De 3D contour toe straps garanderen een goede omsluiting van de neus van de schoen, het 3D aspect zorgt ervoor dat de kap niet van de neus afglijdt.
Ankle strap: ASYM S-Sense Strap
Toestrap: 3D Contour Toe Straps
Footbed: Post is Nylon with 50% Glass Fiber
Bushings: Soft Bushings
USE
Geïnspireerd door hoe gemakkelijk en efficiënt een skateboard draait; de belangrijkste onderdelen van Yes' systeem bootsen zowel de functie als de beschrijving van skateboardtrucks na. De 'Hanger' brengt energie krachtig over van de straps naar de bushings en naar de randen van je board. De Kingpin werkt als een steunpunt en vergroot deze energie door een hefboomwerking. Traditionele bindingen verminderen de energieoverdracht door het buigen van hun baseplate, waardoor je gedwongen wordt om je straps harder aan te spannen, meer naar voren te leunen of hogere en stijvere highbacks te gebruiken. Dit leidt allemaal tot meer vermoeidheid en pijn aan je voeten. Yes-bindingen omzeilen het midden van het snowboard en richten je energie direct op de randen van het board. Ze brengen simpelweg meer kracht over op het board met minder werk, wat betekent dat je voeten langer ontspannen en comfortabel blijven.
De Ýes Combo Disc zorgt ervoor dat je je Yes binding op alle soorten boards kunt monteren. Geschikt voor Channel en 4x4.
De Ankle Hinge Connector zorgt ervoor dat je enkel-strap makkelijk naar buiten klapt en nooit in de weg zit tijdens het instappen.
Dit jaar zijn ook de buckles van de binding geüpgrade naar de PA66-GF Buckles, deze buckle bestaat uit hetzelfde materiaal dat gebruikt word voor hun baseplate en disk. Dit materiaal is licht en sterk.
NOW Skate-Tech, Flushcup Technology, Highcup Compatibility, Ankle Hinge Connector