Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Deze Norrøna Tamok Gore-Tex Performance Shell jas is gemaakt voor poederruns in de backcountry, maar werkt ook uitstekend voor allerlei soorten ski- en snowboardactiviteiten. Een zeer waterdichte en beschermende jas voor backcountry freeride. De jas is gemaakt van een premium Gore-Tex® ePE. Norrøna gebruikt het omdat het de wereldleidende kwaliteit is voor duurzame waterdichtheid (28.000 mm), geoptimaliseerd ademend vermogen en totale winddichtheid.
De belangrijkste stof is een 3-laags 70D X 160D Gore-Tex® ePE-gebaseerde PFC-vrije technologie met een 100% gerecycled nylon oppervlak. Het is versterkt met 3-laags 200D Gore-Tex® ePE-gebaseerde PFC-vrije technologie met een 100% gerecycled nylon buitenstof op de schouders en ellebogen, aangezien deze gebieden meer worden blootgesteld aan wrijving. Zowel gerecycled als geverfd met C-Knit nylon backer technologie.
De belangrijkste kenmerken zijn: een met één hand verstelbare capuchon die compatibel is met een helm, een borstzak, twee steekzakken met ritssluiting en kleppen, een mouwzak met ritssluiting, onderarmventilatie, borstventilatie, een binnenzak met ritssluiting, binnenzak van gaas voor extra grote items, een gladde fleece kinbeschermer, zoomafstelling met één hand, een afneembare sneeuwvanger en gelamineerde hand gaiters. De jas heeft een ietwat lange, normale pasvorm met voorgevormde armen en een langere snit aan de achterkant voor extra bescherming, perfect voor offroad rijden.
| Type | 3L Shell Jassen |
|---|---|
| Materiaal | Gore-Tex ePE |
| Seizoen | Winter |
| Gebruik | Snowboarden |
| Pasvorm | Regular Fit |
| Kenmerken | Ventilatie ritsen onder arm, Manchet met duimgaten, Afneembare sneeuwvanger, Skipas zak op de mouw, Waterdicht, Winddicht |