Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Norrøna Senja Alpha 90 Zip Hood Women is een warme en luchtige fleece (302g M/L, 250g W/M) en is perfect om bij je te hebben tijdens trailruns met wisselende activiteitenniveaus en temperaturen. Werkt geweldig bij alle activiteiten waarbij je graag isolatie en deels windbescherming aan de voorkant hebt en een hoger ademend vermogen aan de achterkant.
Norrøna gebruikt Polartec® Power Grid fleece vanwege de stretch, warmte-gewichtsverhouding en sterkte. Polartec® Alpha isolatie wordt gebruikt omdat dit de beste ademende isolatie ter wereld is, ontworpen om constante warmte te bieden terwijl het voortdurend overtollige lichaamswarmte afgeeft en zorgt voor een uitstekend ademend vermogen tijdens de activiteit. Nylon wordt gebruikt als bovenstof omdat het een uitstekende combinatie biedt van een laag gewicht, ademend vermogen en goede windbescherming.
De fleece stof is 85% gerecycled polyester/15% elastaan Polartec® Power Grid (166g/m2). De isolatie is 78% gerecycled polyester/ 22% polyester Polartec® Alpha 90 (95g/m2). De bovenstof is 20D 100% gerecycled ripstop nylon (49g/m2).
Belangrijkste kenmerken zijn: Een capuchon die geschikt is voor een beanie, voorgevormde mouwen, een napoleonzak met rits op de borst en reflecterende logo's en strepen.
Dit jack heeft een technische pasvorm die aan de achterkant iets langer is voor extra bescherming.
| Type | Pull over, Vest |
|---|---|
| Pasvorm | Athletic fit |
| Materiaal | Synthetisch |
| Isolatie | Laag |
| Capuchon | Ja |
| Kenmerken | Lichtgewicht/tour, Makkelijk pakbaar, Sneldrogend |