Stock Clearance | Tot 60% korting op ski's, snowboards en splitboards van vorig seizoen
Kies uw locatie

Majesty Havoc 100 Ti 25/26

€ 799,00
€ 479,00
+ Gratis montage
Bindingen toevoegen
Maak een ski-set en profiteer van onze set-prijzen. De binding wordt gratis gemonteerd op de ski. Je kan je montagegegevens in de winkelmand of later via e-mail doorgeven.
Ski stokken
Voeg een skistok toe met een voordelige setprijs van minimaal 20% korting op de reguliere verkoopprijs.
50% korting op een Snowcountry Skibag
De skibag is gemaakt van extra sterk en waterdicht materiaal om je ski's optimaal te beschermen. Kies de gewenste maat om de tas aan je winkelmandje toe te voegen. Zolang de voorraad strekt.
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal
Showroom pickcode QR

Showroom pickcode

Scan met de pick-app

Eigenschappen

Niveau

Beginner
Licht gevorderd
Gevorderd
Vergevorderd
Expert

Persoonlijkheid

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Bochten

Kort
Midden
Lang

Grip

Weinig
←
•
→
Veel

Condities

Zacht
←
•
→
Hard
Belangrijke details
Seizoen 2025-2026
Niveau Gevorderd, Vergevorderd, Expert
Radius 22m @ 176cm
Ski Afmetingen 130-100-115

In het kort

De Majesty Havoc 100 Ti is de ultieme freeride ski voor alle terreinen. De Havoc 100 Ti is gebouwd voor maximale precisie op de berg, maar is toch soepel en gemakkelijk te controleren. Met een taille van 100 mm is de Havoc 100 Ti de smalste ski in het Majesty freeride assortiment en gebouwd voor gevorderde skiërs die een high-performance freeride ski willen met all-mountain capaciteiten.

In detail

Rocker Camber Small Rise
Ski's met rocker in de neus, voorspanning in het midden en een licht oplopende tail zijn zeer veelzijdig. De ski is makkelijk te draaien en door de camber onder de voet biedt de ski grip op hardere sneeuwsoorten. De tail loopt licht omhoog, het is echter geen volledige rocker. Dit zorgt voor een gebalanceerde combinatie van makkelijk draaien en slippend skiën zonder veel in te leveren op stabiliteit.


4R Sidecut
In de sidecut zijn vier verschillende radii gebruikt, wat bochten makkelijker maakt en meer vertrouwen, stabiliteit en controle geeft op alle soorten terrein.


Woodcore
De kern bestaat uit specifiek geselecteerde houtsoorten die in verschillende samenstellingen tot een solide kern worden gelamineerd. Hierdoor hebben de ontwerpers controle over alle eigenschappen van de ski.


Titanal
Titanal is een hoogwaardige aluminiumlegering die de ski meer sterkte, torsiestijfheid en stabiliteit geeft. Door de constructie te versterken, verbetert het de grip op de kanten en de krachtoverdracht tijdens het skiën. Daarnaast vermindert Titanal trillingen bij hogere snelheden, wat resulteert in een soepelere, nauwkeurigere en beter gecontroleerde ski-ervaring, vooral op harde sneeuw en tijdens krachtige bochten.

Technische specificaties

Freeride 130 100 115
Tip Rocker
Technische

Kenmerken

  1. Freeride
    Shape

    Freeride

    De shape van een freerideski is ontworpen voor gebruik buiten de piste. De bredere vorm biedt meer drijfvermogen in zachte en diepe sneeuw en helpt de ski stabiel en gecontroleerd te blijven in wisselende sneeuwcondities.

  2. Tip Rocker
    Profiel

    Tip Rocker

    Een Tip Rocker-profiel heeft een eerder oplopende tip in combinatie met camber onder de voet en meer traditioneel contact richting de tail. Hierdoor stuurt de ski makkelijker in, terwijl grip en stabiliteit op harde sneeuw goed behouden blijven.

  3. Performance Woodcore
    Ski core

    Performance Woodcore

    Ontwikkeld voor meer ondersteuning, precisie en stabiliteit. Dit geeft de ski een directer en krachtiger karakter, vooral bij hogere snelheid en technisch skiën.

  4. Directional
    Ski outline

    Directional

    Heeft een langere en doorgaans bredere tip dan tail, met de sidecut verder naar achteren geplaatst. Hierdoor is de shape duidelijk gericht op vooruit skiën en biedt hij meer ondersteuning en richting bij het insturen en uitkomen van de bocht.

  5. Hybrid Cap Sidewall
    Side wall

    Hybrid Cap Sidewall

    Combineert een sidewall-constructie met een cap-constructie binnen dezelfde ski. De sidewall wordt gebruikt waar directe krachtoverbrenging gewenst is, terwijl de cap op andere delen kan bijdragen aan een lager gewicht en een toegankelijker skigedrag.

  6. Titanal
    Core Tech

    Titanal

    Versterking van titanal die de ski meer demping, torsiestijfheid en rust geeft. Hierdoor voelt de ski nauwkeuriger en stabieler aan bij hogere snelheid en op harde sneeuw, maar titanal voegt ook gewicht toe.

  7. Stijf
    Flex

    Stijf

    Buigt minder makkelijk en vraagt daardoor meer techniek en input van de skiër. Geeft meer ondersteuning, precisie en rust bij hogere snelheid en wanneer de ski zwaarder wordt belast.

  8. Midden
    Radius

    Midden

    Met een radius van 22m @ 176cm biedt deze ski een goede balans tussen makkelijk insturen en rust op snelheid. Hij voelt voorspelbaar in korte tot middellange bochten en blijft stabiel wanneer het tempo toeneemt.

Maattabel

Technical Details Majesty Havoc 100 Ti

                           
Size164170176182188
Tip width (mm)130130130131131
Waist width (mm)100100100100100
Tail width (mm)114115115116116
Radius - Sidecut (m)2222222323
Weight per ski (g)16451755182019602035