Laden...

Black Crows Serpo 23/24

16%
Nog %1 beschikbaar
v.a. € 699,00 Normale prijs € 829,95
Inclusief BTW

Welke lengte ski

Welke skilengte je nodig hebt hangt af van je niveau, gewicht, lengte, type ski en persoonlijke voorkeur. Onderstaande tabel is een richtlijn om de juiste lengte ski te bepalen op basis van type ski en niveau. Voor uitgebreid advies en meer tips verwijzen we je graag naar onze Snowhow

Product Passport
Ski Afmetingen 131-93-115
Radius 20m @ 180.1cm

Snel overzicht

De Black Crows Serpo is een levendige ski om te carven op de piste en een beetje verse sneeuw te happen buiten de piste. Met 93 mm onder de voet is het een goede carver en houdt hij ervan om echt met het terrein te spelen. Hij heeft een tolerante flex, maar ook een directe respons dankzij de metalen laag voor grip en stabiliteit. Met dat alles laat hij zien dat prestaties het plezier in het spel niet hoeven uit te sluiten.

Details

Rocker Camber Small Rise

Ski's met rocker in de neus, voorspanning in het midden en een licht oplopende tail zijn zeer veelzijdig. De ski is makkelijk te draaien en door de camber onder de voet biedt de ski grip op hardere sneeuwsoorten. De tail loopt licht omhoog, het is echter geen volledige rocker. Dit zorgt voor een gebalanceerde combinatie van makkelijk draaien en slippend skiën zonder veel in te leveren op stabiliteit.

Woodcore
De kern bestaat uit specifiek geselecteerde houtsoorten die in verschillende samenstellingen tot een solide kern worden gelamineerd. Hierdoor hebben de ontwerpers controle over alle eigenschappen van de ski.

Titanal
Samengesteld metaal van voornamelijk aluminium wat bekend staat om zijn torsiestijfheid en duurzaamheid. De toevoeging van een laag Titanal aan de skiconstructie zorgt voor stabiliteit op snelheid, kracht en demping.

Cap construction
Een ski met Cap constructie heeft een topsheet welke doorloopt, over de rand van de ski, tot de staalkant. Ski’s met Cap constructie zijn over het algemeen lichtgewicht, voordeliger en bieden goede bescherming tegen schade aan de topsheet.

Sidewall Construction
Een kunststof laag die de gelaagde ski constructie aan de zijkant afsluit en stevigheid toevoegt. Ski’s met een Sidewall constructie zijn over het algemeen stabieler op snelheid, levendiger en duurzamer.

Technical Details Black Crows Serpo
Size168.2174.1180.1186.3
Tip width(mm)129131131132
Waist width(mm)93939393
Tail width(mm)113115115115
Radius - Sidecut(m)20202020
Weight per ski(g)1725175018252000