Deuter
Alproof Lite 22 E2

Helaas, dit product hebben we niet op voorraad

Dit product is momenteel niet in voorraad of niet meer leverbaar. Neem contact op met onze klantenservice voor een alternatief.
Naar de klantenservice
In het kort

Deuter is van oorsprong een merk wat kwalitatief hoogstaande rugtassen maakt en dit zie je terug in de nieuwe Deuter Alproof Lite 22 E2 lawine airbag. De lawine rugtas is gecombineerd met het Alpride E2 lawine airbagsysteem met de allernieuwste supercondensator technologie, dit systeem is betrouwbaar en werkt snel en onder alle omstandigheden, zelfs tijdens de koudste dagen.

De Deuter Alproof Lite 22 E2 is eenvoudig te gebruiken en beschikt over een snel en makkelijk toegankelijk vak voor je lawine uitrusting. Samen met het Alpine-systeem voor draagcomfort en een goede pasvorm zorgt dit voor optimale controle tijdens het backcountry skiën of snowboarden. Een safety leg loop voorkomt dat je de rugzak in een lawine kwijtraakt, terwijl een vak voor een helm en verschillende materiaallussen het mogelijk maken om deze TÜV gecertificeerde rugzak ook hoog in de bergen te gebruiken.

In detail

  • Volume: 22 Liter
  • Gewicht: 2430 g
  • Gewicht zonder airbagsysteem: 1290 g
  • Afmeting: 52 / 29 / 19 (H x B x D) cm
  • Ruglengte: 38 - 54 cm
  • Lichaamshoogte: 158 - 178 cm
  • Alpine-systeem: als je een rugzak gebruikt in alpine-regio's is het essentieel om de optimale balans te vinden tussen draagcomfort, duurzaamheid en gewicht. Het Alpine-systeem is het antwoord op deze uitdaging. Beide Softstripe-vullingen omarmen de rug flexibel met elke beweging. In combinatie met de gestroomlijnde rugtas bevindt de lading zich altijd dicht bij het zwaartepunt van het lichaam.
  • PFC-Vrij: Dit product is vrij van per- en polyfluorchemicaliën. In plaats daarvan is DWR (Durable Water Repellency) impregnering gebruikt, dit is onschadelijk voor de gezondheid en het milieu.
  • Skidraagsysteem Diagonaal en A-frame
  • Snowboard draagsysteem: verticaal (voorpand) en horizontaal (tussen rug en rugpand)
  • Geschikt voor een drinksysteem
  • Heupband met materiaallus, ijsschroeven bevestiging en een zak met rits.
  • IJsbijl bevestiging en helm clips
  • Verstelbare borstriem met signaalfluit
  • Binnenvak om waardevolle spullen veilig te houden
  • SOS label
  • TÜV/GS gecertificeerd (EN16716)
  • Materiaal: 330D PA 6.6 RIPSTOP
Belangrijke details
Activeringsmechanisme Electric
Kenmerken Helmet net, Drinking System Compatible, Compression Straps
Toepassing Freeride, Touring
Bevestigingsopties Ski, Snowboard, Poles, Ice Axe
Zip-on Nee
Volume (in liters) 22
Toegang tot het hoofdvak Front, Toploader
Geslacht Unisex
Lawine Airbag Systeem Alpride E2
Ruglengte Standaard