Laden...

Blizzard Hustle 9 23/24

50%
Nog %1 beschikbaar
v.a. € 325,00 Normale prijs € 649,95
50%
Inclusief BTW

Welke lengte ski

Welke skilengte je nodig hebt hangt af van je niveau, gewicht, lengte, type ski en persoonlijke voorkeur. Onderstaande tabel is een richtlijn om de juiste lengte ski te bepalen op basis van type ski en niveau. Voor uitgebreid advies en meer tips verwijzen we je graag naar onze Snowhow

Product Passport
Ski Afmetingen 128-94-117
Radius 17m @ 180cm

Snel overzicht

Lichtgewicht bergop en ongelooflijk stabiel op de afdaling, de Blizzard Hustle ski's zijn hier om het gat tussen de lichtgewicht Zero G touring ski's en de stevige Rustler Freeride ski's te dichten. Met een TrueBlend Free Woodcore en Carbon ondersteuning is de ski stabiel en licht. De Blizzard Hustle maakt geen compromissen op geen enkel punt in je ski-ervaring. Kies voor de Blizzard Hustle 9 als je een krachtige toerski of een lichtgewicht all-mountain ski wilt.

Details

Rocker Camber Small Rise

Ski's met rocker in de neus, voorspanning in het midden en een licht oplopende tail zijn zeer veelzijdig. De ski is makkelijk te draaien en door de camber onder de voet biedt de ski grip op hardere sneeuwsoorten. De tail loopt licht omhoog, het is echter geen volledige rocker. Dit zorgt voor een gebalanceerde combinatie van makkelijk draaien en slippend skiën zonder veel in te leveren op stabiliteit.


Freeride Backcountry Construction


The Trueblend Free Woodcore


De Trueblend Free Woodcore heeft een unieke combinatie van drie houtdichtheden om specifieke flexzones in de ski te creëren, voor een soepele en evenwichtige ski met gemakkelijke bochtinitiatie, betrouwbare controle en stabiele kantengrip. Deze combinatie van verschillende houtdichtheden heeft een zachtere flexzone in de nose en tail, die het gemakkelijk maken om bochten te initiëren en los te laten, een medium flexzone voor en achter de binding, die helpt om vertrouwen en controle te geven en tot slot een stijvere flexzone in het midden, onder de binding, die perfecte kantengrip en stabiliteit garandeert.


Carbon D.R.T.
"Dynamic Release Technology is a dynamic energy release technology for the freeride/backcountry ski category. D.R.T. blends carbon fiber with fiberglass to give you better support, more confidence, and greater performance without compromising on the fun.

The strength and lightness of carbon fiber ensure:
•    lightweight damping
•    stability and control"


Sidewall Construction
Een kunststof laag die de gelaagde ski constructie aan de zijkant afsluit en stevigheid toevoegt. Ski’s met een Sidewall constructie zijn over het algemeen stabieler op snelheid, levendiger en duurzamer.

Technical Details Blizzard Hustle 9

Size157164172180188
Tip width(mm)123124124.5127.5128
Waist width(mm)9292929494
Tail width(mm)113114114.5117117.5
Radius - Sidecut(m)131415.51718.5
Weight per ski(g)13701520165018001860